Ключове завдання: „Виявлення творчого потенціалу ранніх захоплень дітей та розвиток їх інтелектуальних і творчих здібностей. Пріоритети дошкілля: - Забезпечення стовідсоткового охоплення дітей старшого дошкільного віку організованим навчанням і вихованням ,підготовкою до подальшого навчання в школі. - Підвищення якісного рівня освітніх послуг шляхом модернізації змісту дошкільної освіти та переорієнтації на системний розвиток. - Створення оптимальних умов для прояву і розвитку творчих здібностей кожної дитини. - Виконання вимог Базового компоненту дошкільної освіти як державного стандарту.Впровадження в практику роботи ДНЗ Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі", " Впевнений старт" - Оздоровчо – профілактична робота з дітьми в умовах дошкільного закладу з метою ранньої корекції та лікувально відновлювальної роботи. - Розвиток комунікативно - мовленнєвих умінь дитини. - Формування основ громадянської особистості. Методична робота - Конференції (серпень, січень) - Семінари. - Методичні об’єднання вихователів дошкільних груп. - Методичні об’єднання вихователів різновікових груп. - Педагогічні читання (березень). - Конкурси, виставки. - Творча група „ Пошук ”. - Адресне надання методичної допомоги працівникам. - Консультації.(групові та індивідуальні) - Творчі звіти працівників , які підлягають атестації. - Курсове підвищення кваліфікації - Загально районні масові заходи. Творча група „Пошук” Ганжалава Л.Є – методист РМК з дошкільного виховання Когут Л.А.– методист ДНЗ „Пізнайко” Ловчук К .П. – завідуюча ДНЗ„Пізнайко” Трохимець Л.Ф.- завідуюча Гор-Пустоварівського центру розвитку дитини „Сонечко” Бабенко О.В. - психолог ДНЗ „Пізнайко” Музичук О.А.- логопед ДНЗ„Пізнайко” Загранична К.А. – інструктор з фізичного виховання ДНЗ„Пізнайко” Ліщенко М.В.- медична сестра ДНЗ„Пізнайко” Міщенко Н.В.- вихователь„Пізнайко” Часнокова Л.Г.- вихователь Рудосільського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ” Лисак Н.П.- вихователь Гайворонського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ” Пташніченко О.А.- вихователь Тарганського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ” Писанка Н.П.- музичний керівник ДНЗ „Пізнайко” Середич В.М.- музичний керівник ДНЗ „Пізнайко” Узагальнено досвід Ганжалавої Л.Є. –методиста Володарського РМК „Методичні рекомендації по організації та змісту роботи з батьками”. Шевчук Л.М.- методиста Володарського ДНЗ „Пізнайко” „Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю” „Стежиною народної мудрості” „Писанки, крашанки” „Семінари-практикуми в ДНЗ” Писанки Н.П. – музичного керівника Володарського ДНЗ „Пізнайко” „Робота з обдарованими ” Гулик Л.О – вихователя Матвіїського НВК„ЗОШ І-ІІ ст .- ДНЗ ” „Розвиток творчих здібностей дітей” Музичук О.А.- логопеда Володарського ДНЗ „Пізнайко” „ Корекція недоліків мовлення у дітей дошкільного віку” Лисак Н.П. - вихователь дошкільної групи Гайворонського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ" "Використання спадщини С. Русової в екологічному вихованні дітей різновікової групи дошкільного навчального закладу". Напрямки роботи ДНЗ
№ | Назва ДНЗ | Напрямок роботи | Гурток | 1 | Володарський ДНЗ комбінованого типу „Пізнайко” | Художньо-естетичний Фізкультурно-оздоровчий Еколого-валеологічний Морально-етичний Сенсорний Мовленнєвий Народознавчий | „Барвисте джерельце” „Веселковий дивограй” „Здоров’ятко” „Словознайко”
| 2 | Гор-Пустоварівський центр розвитку дитини „Сонечко”фізкультурно – оздоровчого напрямку | Фізкультурно-оздоровчий Еколого-валеологічний
|
| 3 | Рудосільський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ”
| Морально-етичний за В.Сухомлинським |
| 4 | Гайворонський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ”
| Національний за С.Ф.Русовою |
| 5 | Пархомівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ”
| Національний за С.Ф.Русовою |
| 6 | Матвіїський НВК„ЗОШ І-ІІ ст .- ДНЗ ”
| Художньо-естетичний
|
| 7 | Березнянський НВК „ЗОШ І-ІІ ст .- дитячий садок ”
| Національний за С.Ф.Русовою |
| 8 | Капустинський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст..- дитячий садок ”
| Національний за С.Ф.Русовою |
| 9 | Тадіївський НВК „ЗОШ І-ІІ ст .- дитячий садок”
| Мовленнєвий |
| 10 | Лобачівське НВО„ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ”
| Національний за С.Ф.Русовою |
| 11 | Логвинське НВО „ЗОШ І-ІІ ст .- ДНЗ ”
| Логіко-математичний |
| 12 | Зрайківське НВО „ЗОШ І-ІІст .- ДНЗ ”
|
|
| 13 | Косівське НВО „ЗОШ І-ІІ ст .- ДНЗ ”
| Мовленнєвий (навчання швидкому читанню за М Зайцевим ) |
| 14 | Мармуліївське НВО „ЗОШ І-ІІ ст .- ДНЗ ”
| Екологічний |
| 15 | Рогізнянське НВО „ЗОШ І-ІІ ст .- ДНЗ ”
| Екологічний |
| 16 | Рубченківське НВО „ЗОШ І-ІІ ст .- ДНЗ ”
| Екологічний |
| 17 | Ожегівське НВО „ЗОШ І ст .- ДНЗ ”
| Екологічний |
| 18 | Завдівський НВК „ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ”
| Художньо-естетичний |
| 19 | Тарганського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст .- ДНЗ ” | Екологічний |
|
|